Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00 - 22:00
0232 123 45 67 mail@siteadresi.com

Site İlaçlama

Apartman ve siteler toplu olarak yaşanılan ve sağlık yönünden dikkat edilmesi gereken önemli alanlardır. İlaçlama yönünden sürekli takip edilmelidir.

İlaçlama sırasında mekanınızı teslim edeceğiniz ilaçlama şirketinin sağlık bakanlığından ruhsatlı olması çok önemlidir. Bazılarının kullandığı ilaçlar insan sağlığına zararlı kanserojen etki taşıyan TARIMSAL ilaçlardır.

Haşereler ve kemirgenler(özellikle fareler) apartman hayatında önemli bir problemdir. Hamam böcekleri, tahta kuruları, pire, bit, örümcek, sıçanlar, fareler vb. gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenini oluştururlar.

Evlerin, iş yerlerinin özellikle de apartman ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerdir. Böcekler genellikle loş, nemli ve karanlık ortamları severler.

Örneğin; fare, akrep, pire, sinek, sivri sinek, karınca, tahta kurusu, örümcek, tarla faresi, lağım faresi, ev faresi, sıçanlar gibi kemirgenler daha çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Bu kemirgenler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde yaşarlar.

Özellikle apartman ve sitelerin kalorifer daireleri, bodrum, çatı gibi alanlarında yoğun olarak görülürler.

Apartmanların havalandırma boşluklarına açılan pencereleri evlere girmek için kullanırlar.

Böcekler ve fareler için bilgi sitemizde bulunmaktadır.

Böcekler ve kemirgenler yaşadığımız mekanların istenmeyen canlılarıdır.

Birçok hastalığın taşıyıcısı olan bu canlılar aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden olmaktadırlar.