Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00 - 22:00
0232 123 45 67 mail@siteadresi.com

İş yeri İlaçlama

İş yerinde Eğitimli profesyoneller ile yapılan eksiksiz keşifler başarılı bir “entegre haşere kontrolü” programının ilk anahtarıdır. Çünkü her sektör birbirinden farklı çevresel, fiziksel koşullara sahiptir. Uygulanan işlemler ve riskleri de birbirinden farklıdır. İşte bu aşamada Akinci İlaçlama  olarak her sektör için profesyonel çözümler sunarak işinize özel yaklaşım tarzı geliştiririz.

Entegre haşere kontrolünün ilk adımı olan ihtiyaçların ortaya çıkarılması için yapılan keşif çalışmamızın amaçları şöyledir:

  • İş yerinde Hangi haşerelerin mevcut olduğunu ve nerelerde aktif olduğunu,
  • İş yerinde Haşerenin oluşmasına yol açan koşulları ve nedenleri,
  •  İşletmenin riskli ve yüksek riskli alanlarını belirlemek.
  • İş yerinde Geçmişte yapılan uygulamalar, bugünkü durum ve gelecekteki olası haşerepopülasyonu ve türlerini göz önünde bulundurmak,
  • İş yerinde Tüm değerlendirmelere uygun pest kontrol stratejilerini kararlaştırmak

 Her uygulama kendi içinde sınıflandırılması gerekmektedir. Belirli periyotlar ile yapılması gereken iş yeri ilaçlaması haşeresiz bir yaşamı bizlere vaatetmektedir. Biz firmamız ve çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin sağlığı ve mutlu günlerde bulunması için gereken tüm çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Kullanılan ilaçlar hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir. Olası  bir haşere ısırığı durumunda en yakın sağlık kuruluşuna baş vurmanız gerekmektedir.