Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00 - 22:00
0232 123 45 67 mail@siteadresi.com

Hastane İlaçlama

Hastane ilaçlama işlemleri son derece dikkat isteyen bir uygulama yöntemidir. Hastane ve sağlık kuruluşlarımız insan sağlının güvence altına alınmasındaki en büyük ve neredeyse tek imkan olanağı ile bizlere hizmet sunmaktadır. Hastane ilaçlama basite indirilebilecek bir durum asla olamaz. Hastanelerimizde sağlığına kavuşmak için bekleyen hastalarımızın haşere problemi yaşaması ve herhangi bir problem ile karşılaşmalarını önlemek tam anlamıyla bizim ve ekibimizin başlıca hedeflerimizdendir. Odalarda bulunan hastalarımızın alanı terk etme ihtimali olmaması sebebi ile kokusuz ilaçlama yöntemi ve jel ilaçlama yöntemi ile hizmet verip hastalarımızın odalarını terk etmelerini önlemekteyiz. Astım veya alerji gibi rahatsızlıkları bulunmayan hastalarımızın yattığı odaları kokusuz uygulama ile güvenlik altına almaktayız. Hamam böceği problemlerini ise jel uygulaması halk arasında yemleme olarak ta tabir edilen bir yöntemi tercih ettiğimiz için son derece temiz ve garantili hizmet anlayışımız ile sizlerin tercih sebebi olmaya devam etmekteyiz. İstasyon kurulumu ile kemirgenlerin asla yaklaşmasına bile müsaade etmemekteyiz. Ekip arkadaşlarımız ziraat mühendislerimiz tarafından verdiğimiz hizmeti asla bir kaldırım altı veya kaçak iş yapan firmaların verdiği hizmet ile karşılaştırılmasına asla müsaade edemeyiz. Biz firma olarak işimize sahip çıkar ve her türlü sorunlara karşı garantili hizmet sunmaktayız. Hastane ilaçlamaların da dikkat edilmesi gereken başlıca konuları şu şekilde sıralayabiliriz.

Sağlık bakanlığı onaylı firmaların tercih edilmesi.

Çalışma arkadaşlarının mutlaka bakanlık tarafından verilen tüm eğitim ve belgelerinin eksiksiz olması.

Kullanılan ilaçların kalitesi ve bakanlık tarafından onaylanmış olması.

Asla ve asla tarım ilaçları kullanılmaması.

Sağlık açısından son derece önemli olan ilaçlama uygulamaları dikkat edilmediği taktirde sanıldığından daha büyük sorunlara gebe olabileceği düşüncesini asla aklımızdan çıkarmamalıyız.

İstanbul hastane  ilaçlama ile ilgili bölgede son derece aktif bir firmayız. Bizler sizlerin eksiksiz ve sorunsuz hizmet almanız için her geçen gün kendimizi geliştirerek sizlere destek vermeyi kendimize ilke belirlemiş durumdayız. Önce Sağlık ve tabi kide Önce İnsan politikamız ile sizlerin bir telefon kadar yakınınızdayız.

İstanbul Böcek İlaçlama alanında faaliyet gösteren firmamız ile hala tanışmadıysanız siz sağlıklı ve garantili hizmet anlayışı ile henüz karşılaşmamışsınız demektir. Biz tam kadro ve mühendislerimiz ile sizleri bekliyoruz.