Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00 - 22:00
0232 123 45 67 mail@siteadresi.com

Fabrika İlaçlama

Fabrika ve depo ilaçlama işlemleri alanın büyüklüğüne çalışan kişilerin alanı terk etme ihtimallerinin olup olmaması gibi nedenler düşünülerek yapılması gereken bir uygulama türüdür. Fabrikalarımız insanlarımızın günlük ihtiyaçlarını, yaşamak için kazılması gereken belirli maddi gelirimizi sağladığımız ticaret haneleri dir.

Biz firmamız ve çalışma arkadaşlarımız ile insan sağlığı ve çalışanlarımızın daha güvenli bir ortamda üretime devam edebilmeleri için gerekli tüm ilaçlama uygulamaları titizlikle uygulamaktayız. İlaçlama firmalarının sağlık bakanlığı onaylı olması sizin için büyük önem taşımaktadır. Kaldırım altı firmalar ile yapacağınız ilaçlama hiç bir sonuç vermeyeceği gibi çalışanlarımızın sağlığını da tehdit altına almış olabilirsiniz. Peki bir ilaçlama firmasının sağlık bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığını nasıl anlarız diye soracak olursanız iletişime geçtiğiniz firmanın görüştüğünüz kişiden onay belgesi olup olmadığını sorun ve akabinde belgeyi görmek istediğinizi bildirin. Belgeyi göstermeyi bir şekilde ret ediyorsa o firmanın onayı olmadığı çok basit bir şekilde anlaşılmış olacaktır. Bu ufak ama önemli detayı gözden kaçırmamakta ve uygulamakta fayda vardır.

Fabrika ve depo ilaçlamalarında belirli bir tekniği kullanarak yapılan uygulamaların kesin sonuç vereceği bilgisi doğru bir bilgi değildir. Bunu şu basit örnekle size ispatlaya biliriz. Bizler hasta olduğumuzda doktorlara gider ve tedavi olmaya çalışırız. Fakat aynı hastalığa yakalanmış iki kişi arasında farklı yöntemler uygulandığına tanık oluruz. Çünkü bunun sebebi her kişinin tedaviye ayrı tepkiler vermesidir. Her ilaç veya her tedavi yöntemi herkesde aynı tepkiyi vermediği kanıtlanmış bir bilgidir. Peki nasıl bir analiz sonucu uygulama yapılması gerektiği konusunda kısaca bilgi vermek gerekirse şu şekilde sıralamakta fayda vardır.

1) Alandaki problemi teşhis edip haşere türünü net bir şekilde bilmek başlıca gereksinimdir.

2) Haşere türünün alana nerden ve nasıl geldiğini bilmek ve bulmak gerekmektedir.

3) Bir lağam faresi ile tarla faresi arasındaki farkı bilmek ve ona göre uygulama yapmak gerekir.

4) Kanalizasyondan gelen haşere türlerinin daha dayanıklı olduklarını bilen bir firma olması gerekmektedir.

5) Bulunulan fabrika ve depolarımıza hangi tür mikrobu yaydıklarını bilmek şarttır.

İstanbul fabrika ilaçlama alanında ileri gelen bir firmayız. Bizler sizlerin çok kolay bir şekilde bize ulaşabilmesi için her türlü fedakarlığı yapmaktayız. Biz üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Gerekli tüm donanıma sahip ekiplerimiz tarafından yapılan alanı keşif işlemi sonrası oturup hep beraber yapılacak uygulamaya karar verip uygulamayı yapıp mükemmel sonuçlar aldığımızı müşterilerimizden gelen teşekkür telefonlarından anlamaktayız.

Böcek ilaçlama firmaları olarak sağlığınızı ve maddi kaybınızı önlemek için sizleri bekliyor olmaktan gurur duyuyoruz.