Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00 - 22:00
0232 123 45 67 mail@siteadresi.com

Apartman İlaçlama

Ev ve Konut ilaçlama özen gösterilmesi konusunda hassasiyet isteyen bir ilaçlamadır. Kocaeli Akinci ev ilaçlama  olarak Böcek ve Haşerelerden korunmanın ötesinde ev vede yaşam alanlarımızın ilaçlanması olası karşılaşabileceğimiz sağlık sorunlarının önünü geçebileceği gibi evde ve konutlarımızda istenmeyen misafirlerimizin olmasını önlemek için gereken uygulamanın adıdır aslında böcek ilaçlama. Evlerimizde ve genel yaşam alanlarımızda karşılaştığımız fare, pire, hamam böceği, tahta kurusu gibi birçok haşere türlerini sağlık bakanlığı onaylı firmamız tarafından yapılan uygulamalar ile garantili çözümlerin yanında uzun vadede verdiğimiz sınırsız hizmet garantisi ile siz müşterilerimizin bir telefon kadar uzağındayız. Evlerimizde haşere tespiti yapamıyorsak eğer panik yapmadan firmamıza ulaşıp gerekli görüşmenin ardından adresinize gelip keşif yapmakta ve problemi hemen o anda bitirebilecek donanıma sahip çalışma arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz.

Ev ve konut ilaçlamalarında birden fazla ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. Haşerenin cinsi yaşam alanının durumu evi terk etme konusunda müşterimizin sorun yaşayıp yaşamaması gibi unsurları göz önüne aldıktan sonra uygulamaya karar verilmektedir. Kocaeli akinci böcek ilaçlama firması olarak biz sizin her türlü rahatınızı düşünerek uygulama tekniklerimizi sürekli geliştirmekteyiz. Haşere ilaçlama konusu üç ana madde olmak üzere kollara ayrılmaktadır. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleri ana başlıkları altında birleşmektedir. Her ilaçlama yönteminin ayrı ayrı uygulanabilmekte olup insan sağlığını hiçbir şekilde riske etmiyecek şekilde %100 sonuç alınacak şekilde uygulanması başlıca gerekliliktir.

Ev ilaçlama en başta belirttiğimiz gibi çok dikkat edilmesi ve profesyonel ellere bırakılması gereken bir uygulama türüdür. İstanbul ev ilaçlama konusunda firmamız tam olarak 21 senedir faaliyet göstermektedir. Tecrübelerimizi ve karşılaşabileceğimiz tüm sorunlar ile daha önce karşılaşmış ve çözüme kavuşturmuş bir firma olarak siz müşterilerimizin tüm güvencini kazanmış bulunmaktayız. Yeni tanıştığımız veya tanışacağımız müşterilerimize bütün bilgi birikimimiz ile hizmet sunmaktayız. Sizin sorunlarınıza kendimizi ortak edip bu problemleri ortadan kaldırdıktan sonra sizi evlerinizde ve yaşam alanlarınızda gülen yüzünüzle bırakıp ayrıldığımızda yaşadığımız gurur bizim için her türlü kazançtan daha büyük önem ve sevinç kaynağıdır.

Biz sizin hizmetinizde olmaktan şeref duymakta ve daima 7/24 hizmet anlayışımızla sınırsız çalışma arzusu ve her daim hazır profesyonel ve sağlık bakanlığından aldıkları eğitim ile tüm donanımlarını tamamlamış olan çalışma arkadaşlarımız ile biz burada sizden gelecek bir çağrıyı beklemekteyiz. Ev ve konut ilaçlamalarının ardından isteğiniz doğrultusunda ev ve yaşam alanlarınıza haşere türlerinin salgılamış olduğu antibakteriyel virüsleri yok etmek adına dezenfektan uygulamaları da yapmaktayız. Sizin güvenli ortamda yaşamanız için gereken bütün işlemleri ayağınıza kadar getirmekteyiz.