Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00 - 22:00
0232 123 45 67 mail@siteadresi.com

Sinek İlaçlama

img

Karasinek boyları 0,5cm ile 1cm arası değişiklik gösteren, siyah koyu mavi gibi renklerde uçabilen canlılardır. Karasinekler ayrım gözetmeksizin her bölgede yaşama özelliğine sahiptirler. Karasinek günlük yaşamamızda oldukça sık rastladığımız canlılardır. Yumurtlama yöntemi ile çoğalırlar. Karasinek 3 aşamada oluşumunu tamamlar. (larva pupa kanatlı erişkin) Karasinekler her türlü atıkla beslenebilirler. Bu canlıların uçabilme alanları 4 km ye kadar çıkabilmektedir. Karasineklerin yaşam sahalarımızda sürekli uyarıcı etkisi olduğundan bünyelerimizde stres etkisi yaratırlar.

Karasineklerin sağlığımıza etkileri direk olmasa bile dolaylı yoldan vardır. Karasineklerin beslenme şemalarında ve yaşam yerlerinde herhangi bir fark gözetilmediğinden bu canlıların taşıdığı zararlı ve bulaşıcı hastalık mikroplarını her yere bırakabilme durumları vardır. Karasinekler her 5 dk itibarı ile yer gözetmeksizin dışkı bırakırlar ve mikroplar bu dışkı sayesinde yaşam bölgelerimizde hayat bulurlar. Karasineklerden bizlere kolera, verem, hepatit, dizanteri mikropları bulaşır ve bunların yanında sıklıkla çocuk felci ve gıda zehirlenmesi gibi vakalar da görülmüştür. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak ve önceden çözüm üretebilmek adına Firmamız Ada İlaçlama olarak her zaman yanınızdayız.
Mücadele yöntemleri:
Karasineklerle mücadelede bireysel ve pasif çözümler başarı gösterebilir. Bunlar genelde temizlik için gerekli önlem alınmasıdır. Karasinekle mücadelede kalıcı çözümler için ise profesyonel mücadele şarttır. Bu tür çözümler karasineklerin aylarca yaşam alanlarımızdan uzak durmasını sağlar ve rahat bir yaz dönemi yaşatır. Karasineklerle bu tür mücadelelerde Firmamız Ada İlaçlama olarak sizlerin sağlığı açısından her zaman başa çıkabilmektedir